PRÁZDNINOVÉ ČTENÍ

Vážení a milí studenti,

přeji Vám krásný letní den.

Je to přesně měsíc, kdy proběhla Vaše poslední lekce angličtiny.   Někteří jste již možná vyrazili za hranice všedních dnů i naší vlasti a odzkoušeli si Vaše znalosti z kurzů v praxi.

  1. červenec je den, kdy školním dětem začínají prázdniny, a všichni se těšíme na zasloužený odpočinek, kdy si tzv. dobijeme baterky. Zároveň se ale každý rok setkávám s obavami svých studentů, že se přes léto všechny informace někam„vypaří“ a v září je (opět) budeme muset pracně posbírat a oprášit.

Proto za Vámi dnes přicházím s nabídkou – využijme tyto prázdniny ke společnému a průběžnému udržování anglické komunikace. Nabízím Vám prostor ke společnému sdílení našich   zážitků a zkušeností prostřednictvím angličtiny.

Takže pokud máte chuť, připojte se k následující výzvě: vytvořte a sdílejte (prozatím jako odpověď na tento mail) s ostatními zajímavé zážitky či postřehy z léta. Můžete přidat fotky, kontakty, zkrátka cokoli, co ostatní zaujme.

Pokud Vás tato výzva oslovila, nezbývá, než si udělat pohodlí, dobrý osvěžující nápoj a zavzpomínat co krásného jste za poslední měsíc prožili.   Moc se těším na Vaše odpovědi.

Zdraví

Dana Shejbalová

Tagy:
Komentáře
  1. Hi, this is a comment.
    To delete a comment, just log in and view the post's comments. There you will have the option to edit or delete them.

Přidat komentář